اخبار

1396/04/25
نشست دبیر علمی همایش دین، فرهنگ و فناوری، جناب آقای دکتر آیت‌الهی همراه و جناب آقای دکتر نصیری،


نشست دبیر علمی همایش دین، فرهنگ و فناوری، جناب آقای دکتر آیت‌الهی همراه و جناب آقای دکتر نصیری، دبیر اجرایی همایش، با ریاست پژوهشکده مطالعات بنیادین علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی سرکار خانم دکتر علم‌الهدی، همراه با جناب آقای دکتر خیاطیان، معاونت محترم پژوهشی پژوهشکده، و آقایان دکتر محمدامینی و یغمائی در روز دوشنبه مورخ 19 تیرماه 1396 در محل پژوهشکده مطالعات بنیادین علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد. هدف از این نشست رسیدن به هماهنگی‌های لازم برای امضای تفاهم‌نامه میان پژوهشکده و دبیرخانه همایش بود. پس از گفتگو میان دو طرف، مقرر شد که پژوهشکده مطالعات بنیادین علم و فناوری زمینه‌های همکاری را برای برگزاری هرچه بهتر همایش طی روزهای آینده اعلام نماید.


1396/03/03
جلسه توجیهی کمیته علمی زن، خانواده و فناوری


جلسه توجیهی کمیته علمی زن، خانواده و فناوری با نام و یاد خداوند متعال در تاریخ 1/3/96 در سالن دکتر سیف دانشگاه الزهرا(س)  با حضور اساتید و اعضای محترم کمیته علمی همایش در دانشگاه برگزار گردید. در این جلسه پس از بیان هدف از تشکیل کمیته علمی، بر شناسایی ظرفیت‌ها و‌ پتانسیل‌های موجود در دانشگاه، شرکت فعالانه اساتید محترم در کمیسیون‌های همایش، برگزاری پیش نشست‌ها و تنظیم تفاهم‌نامه تأکید و توصیه شد.


1396/03/01
جلسه شورای مدیران پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با حضور مسئولین دبیرخانه همایش


در روز دوشنبه مورخ یکم خردادماه سال 1396 مسئولین دبیرخانه همایش در جلسه شورای مدیران پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی شرکت نمودند. در این جلسه که به دعوت حجت الاسلام آقای دکتر نجف لک زایی، ریاست محترم پژوهشگاه صورت گرفته بود، آقای دکتر ستوده معاونت محترم پژوهش دانشگاه باقرالعلوم (ع) گزارشی از روند برگزاری همایش ارائه نمودند و سپس آقای دکتر نصیری، دبیر اجرایی همایش نیز در خصوص محورها و کمیسیون‌های تشکیل شده در شورای علمی همایش توضیحاتی دادند. اعضای محترم شورای مدیران پژوهشگاه نیز بر همکاری با همایش تأکید کردند.


1396/02/02
در روز چهارشنبه مورخ 1396/1/30 جلسه فی ما بین مسئولین و اعضای هیئت علمی دانشگاه الزهرا (س) و مسئولین همایش بین المللی دین، فرهنگ و فناوری در محل دانشگاه الزهرا (س) برگزار گردید.


در روز چهارشنبه مورخ 1396/1/30 جلسه فی ما بین مسئولین و اعضای هیئت علمی دانشگاه الزهرا (س) و مسئولین و دست اندرکاران همایش بین المللی دین، فرهنگ و فناوری در محل دانشگاه الزهرا (س) برگزار گردید. در این جلسه ابتدا گزارشی از روند برگزاری همایش، اهداف مورد نظر و تشکیل شوراهای علمی از سوی دکتر آیت الهی دبیر علمی ارائه شد. سپس خانم دکتر ملانظری، ریاست دانشگاه الزهرا (س) بر استفاده از ظرفیت های دانشگاه در برگزاری پیش نشست ها، تشکیل کارگروه ها و تقویت شورای علمی در حوزه زنان، خانواده و فناوری تاکید کرد.

صفحه اولصفحه قبل12 صفحه بعدصفحه آخر